Ambassador Vermogensbeheer en Wierda Vermogensbeheer fuseren
Ambassador Vermogensbeheer en Wierda Vermogensbeheer hebben vandaag bekend gemaakt te fuseren. De nieuwe organisatie zal verdergaan onder de naam Ambassador Vermogensbeheer. Dit blijkt uit informatie die beide partijen op hun websites hebben gepubliceerd.
De transactie is nog onder voorbehoud van goedkeuring door De Nederlandsche Bank (DNB) en de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Pas na deze goedkeuring kan de fusie definitief worden afgerond.
Klanten van beide vermogensbeheerders zijn hierover geïnformeerd. Volgens de bekendmaking wordt beoogd om de dienstverlening te bundelen en te versterken. Details over de verdere invulling van de fusie, zoals personele gevolgen of wijzigingen in het beleggingsbeleid, zijn vooralsnog niet bekendgemaakt.
De fusie past in een bredere trend van consolidatie binnen de Nederlandse vermogensbeheerbranche, waar schaalvergroting en efficiëntie belangrijke drijfveren zijn. Beide partijen geven aan dat zij hun klanten de komende periode op de hoogte zullen houden van de voortgang en eventuele praktische gevolgen van de samenvoeging.

Op zoek naar de beste vermogensbeheerder?
Bent u op zoek naar de voor u beste vermogensbeheerder?
Vraag dan gratis en geheel vrijblijvend een SelectieRapport aan. Per e-mail ontvangt u een selectie van goede vermogensbeheerders die het beste passen bij uw persoonlijke situatie, wensen en voorkeuren.